Kup karnet w systemie ratalnym!

Zakup karnetów na mecze Białej Gwiazdy przy R22 wcale nie musi obciążać Twojego budżetu. Dzięki wygodnemu systemowi ratalnemu PayU, możesz rozłożyć płatność i zrobić z Wisłą kolejny krok!

Aby skorzystać z proponowanego przez nas rozwiązania wystarczy wejść na stronę bilety.wisla.krakow.pl i wybrać interesujący Cię karnet, a następnie sektor i miejsce. W kolejnym kroku przejdziesz do wyboru płatności. Zaznacz Raty PayU i postępuj zgodnie z dalszymi wskazówkami. To naprawdę proste!

System ratalny obowiązuje od transakcji za minimum 300 zł. Koszt Kupującego: 13-20% w zależności od historii kredytowej i aktualnej zdolności kredytowej wnioskującego (90% wnioskujących otrzymuje ofertę na poziomie 13%).

Wartość koszyka możliwa do zrealizowania z użyciem rat standardowych: od 300zł do 20 000 zł. Dostępna jest liczba rat: od 3 do 36.

Aktualni dostawcy kredytowi: Alior Bank, mBank oraz Kreditech (wkrótce dostępny będzie również czwarty dostawca – Inbank). Dodatkowe informacje znajdują się pod adresem: https://www.payu.pl/metody-platnosci-dla-biznesu/payu-raty

W razie trudności z zakupem lub pytań skontaktuj się ze Strefą Kibica pod numerem telefonu: 12 623-95-95 lub wyślij maila na adres: bilety@wisla.krakow.pl.

wisla.krakow.pl