Wisła najlepsza w konkursie Ekstra Sezon Ekstraklasy

We wtorek, podczas dorocznego spotkania organizowanego przez Ekstraklasę SA, poznaliśmy laureatów III edycji konkursu Ekstra Sezon. Najwięcej nagród za działalność w sezonie 2018/2019 przypadło Wiśle Kraków, która zwyciężyła w aż dwóch kategoriach, a w dwóch innych znalazła się w ścisłej czołówce.

Wisła Kraków okazała się najlepsza w kategorii Ekstra Kreacja dzięki kampanii „Czyny nie słowa”, która zaangażowała kibiców w akcję ratunkową klubu i walnie przyczyniła się do poprawy jego sytuacji. Na R22 powędrowała także wyjątkowa statuetka – Ekstra Nagroda Specjalna – przyznana nie tylko klubowi, ale także i kibicom za wyjątkową postawę i solidarność w obliczu kryzysu. Podziękowana kierujemy do agencji BrainBox, która była pomysłodawcą projektu, wspierając także klub w czasie jego realizacji.

Biała Gwiazda uplasowała się także na drugiej pozycji w kategorii Ekstra Frekwencja (ze średnią 16 135 kibiców na mecz) oraz w kategorii Ekstra Medialny Klub, gdzie o kolejności decydowały głosy dziennikarzy, którzy oceniali różne aspekty pracy.

„Cieszymy się, że możemy dalej współtworzyć Ekstraklasę. Jest to znak, że misja ratunkowa klubu się powiodła, jednak teraz skupiamy się na odbudowie, aby Biała Gwiazda znów świeciła pełnym blaskiem. Dziękujemy za te wyróżnienia, które na pewno będą motorem napędowym do dalszej pracy. Trzeba podkreślić jedno – mamy wspaniałych kibiców, bez których ta misja na pewno by się nie powiodła” – komentuje wyróżnienia rzecznik Wisły Kraków, Karolina Biedrzycka.

wisla.krakow.pl