Bartosz Leksander nową twarzą podhalańskiej polityki

Prawo i Sprawiedliwość wystartowało z kampanią przed wyborami do Sejmu i Senatu, które odbędą się już 13 października. PiSbus przybył w piątek do Rabki-Zdroju oraz Nowego Targu, gdzie można było porozmawiać z kandydatami, a także podpisać listy poparcia. Nową twarzą na podhalańskiej scenie politycznej jest z pewnością Bartosz Leksander. 

Rabka-Zdrój po dłuższym okresie może po raz kolejny mieć swojego przedstawiciela w Sejmie RP. Wiele optymizmu na starcie swojej kampani ma Bartosz Leksander. – Mamy rok 2019, więc numer 19 na liście Prawa i Sprawiedliwości jest idealnie dobrany – podkreślał prezez Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rabce-Zdroju. Wiele osób przechodzących przez teren dworca busów z chęcią rozmawiało z rodzimym kandydatem, robiło sobie zdjęcia a także udzieliło poparcia, podpisując listy do Sejmu i Senatu. Przypomnijmy, że kandydat na posła w wyborach samorządowych zdobył w swoim okręgu najwięcej głosów do rady powiatu, pokonując m.in. Marka Szarawarskiego, Jacka Klinowskiego czy Kazimierza Zapałę.

– Rozpoczynamy kampanię wyborczą z hasłem „Dobry czas dla Polski”. Na terenie Rabki-Zdroju w ciągu zaledwie kilku dni mamy już zebranych kilkaset podpisów pod listami poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. Duże zainteresowanie ze strony wyborców to dla mnie wielka motywacja – mówił Bartosz Leksander.

Po wizycie w Rabce-Zdroju PiSbus udał się do stolicy Podhala – Nowego Targu, gdzie do Bartosza Leksandra dołączyła poseł Anna Paluch oraz senator Jan Hamerski.