Jedna wiślacka rodzina, czyli niezwykły mecz charytatywny!

Październikowa przerwa reprezentacyjna będzie dla wiślackiej rodziny szczególna, wykorzystana zostanie bowiem w najlepszy możliwy sposób – na pomaganie. W piątek, 11 października, przy Reymonta zorganizowany zostanie wyjątkowy mecz charytatywny z udziałem drużyny Białej Gwiazdy, Oldbojów Wisły Kraków oraz przyjaciół Wisły.

Idea rozegrania meczu, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację żony Zbyszka Woźniaka, wieloletniego masażysty Białej Gwiazdy, zrodziła się z inicjatywy Oldbojów Wisły Kraków. Usłyszawszy o tym pomyśle, Klub postanowił włączyć się w organizację wydarzenia, chcąc wesprzeć swojego oddanego pracownika.

W piątkowy wieczór o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana rozegrane zostaną dwa spotkania, z których każde trwać będzie 60 minut (2×30 minut). Jedną z drużyn biorących udział będą, naturalnie, pomysłodawcy wydarzenia – zespół Oldbojów Wisły Kraków. Do udziału w meczu zaproszeni zostali także obecni piłkarze Białej Gwiazdy, a także przyjaciele Klubu, mający go w swoim sercu. Swoją obecność na ten moment potwierdzili, m.in.: Marcin Baszczyński, Piotr Brożek, Tomasz Dziubiński, Henryk Kasperczak, Kazimierz Kmiecik, Kamil Kosowski, Radosław Majdan, Olgierd Moskalewicz, Artur Sarnat, Mirosław Szymkowiak, Marek Zieńczuk i Maciej Żurawski.

Będzie to idealna okazja, aby ponownie zobaczyć na boisku legendy Białej Gwiazdy i osoby związane z Klubem, wzmocnić więzi wewnątrz wiślackiej społeczności, ale, przede wszystkim, dorzucić swoją cegiełkę w słusznej sprawie. Podczas meczu, prowadzona będzie zbiórka do puszek. Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na wsparcie procesu rehabilitacji.

Sprzedaż stacjonarna oraz internetowa biletów rusza we wtorek, 1 października, o godzinie 11.00. Wejściówki dostępne będą na miejsca w sektorach E11-E16, w jednej kategorii cenowej – 10 zł. Do zakupu biletów nie jest wymagana Karta Kibica.

Partnerami spotkania są: Miasto Kraków, Fundacja „ReymonTTa22” oraz Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków.

Nie można przegapić takiej okazji na dobrą zabawę, ale najważniejsze: warto pomagać!

Chcąc pomóc można także dokonać wpłaty na konto bankowe Fundacji „Słoneczko”:

Fundacja Osób niepełnosprawnych “Słoneczko”

Numer rachunku: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

Tytułem: 23/E Iwona Englert-Woźniak

(tytuł przelewu jest bardzo ważny!)

wisla.krakow.pl