Pracowita noc tarnowskich policjantów

W nocy ze środy na czwartek policjanci z Żabna i Tarnowa nie mieli szansy na odpoczynek. Przez wiele godzin prowadzili akcję poszukiwawczą zaginionego 27-letniego tarnowianina, który wczoraj po południu wyjechał z domu samochodem i od tamtej pory nie dawał oznak życia.

Wcześniej wysłał niepokojącego SMS-a do rodziny, w którym żegnał się z bliskimi. Policjanci dobrze wiedzieli, jak cenna w takich sytuacjach jest każda minuta, dlatego od razu przystąpili do działania. Tropy za zaginionym prowadziły na teren gminy Żabno, więc w teren ruszyły policyjne siły.

Policjanci wspólnie z psem tropiącym, tarnowskimi strażakami , okolicznymi mieszkańcami i innymi ochotnikami , wyposażeni w kamerę termowizyjną przeczesali teren miejscowości Sanoka, Bobrowniki, Ilkowice, Łęg Tarnowski, dochodząc do samego Tarnowa. Niestety po mężczyźnie nie było śladu.

Dobre wiadomości dotarły do dyżurnego tarnowskiej komendy policji dopiero tuż przed trzecią nad ranem. Mężczyzna został odnaleziony na jednej z ulic Tarnowa. Nic złego się mu nie stało. Jego bliscy z policjanci mogli wreszcie odetchnąć z ulgą.

Małopolska Policja