Gmina Skała sadzi drzewka, niektórym mieszkańcom to przeszkadza

W wielu małopolskich gminach coraz częściej myśli się o ekologii, a co za tym idzie bardziej czystym powietrzu. Także burmistrz Skały Krzysztof Wójtowicz wdraża wiele rozwiązań, aby gmina była bardziej eko. Niestety sadzonki małych drzewek, które za kilkanascie bądź kilkadziesiąt lat będą oczyszczać powietrze przeszkadzają niektórym mieszkańcom. Pytanie brzmi dlaczego???

Burmistrz Wójtowicz postanowił “ozielenić” ponure i zabetonowane ulice gminy. Za jakiś czas wyrosną na tym miejscu piękne i zielone drzewka, które będą także najlepszym oczyszczaczem powietrza. Jednak są w gminie takie osoby, którym powierzchnia raptem pół na pół metra przeszkadza. W piątek z wielkim trudem drzewko wsadzono na ulicy Krakowskiej, ale już w sobotę po sadzonce nie ma śladu.

Ocenę tej sytuacji pozostawiamy Państwu. Miejmy nadzieję, że takie artykuły spowodują reakcje na tak karygodne zachowania niektórych osób. A za zniszczenie mienia powinien być wystawiony srogi mandat, taki jak za palenie w piecu śmieciami.