Zakochane Zakopane z ESOTIQ

Już w najbliższy piątek – 14 lutego największy  w Polsce salon tej marki, świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Dla wszystkich klientów czekać będzie mnóstwo prezentów, specjalne rabaty, poczęstunek i zabawa w losy.

Do wygrania będą vouchery na  sesję zdjęciową w Studiu “Serce w Obiektywie Marta Szopińska w Nowym Targu, prywatne konsultacje ze stylistką wizerunku Bernadetą Sejud, oraz darmowa pielęgnacja twarzy i makijaż wykonany przez Niezależną  Dyrektor Sprzedaży Mary Kay Monikę Rubiś, nie zabraknie też prezentów od samego ESOTIQ ZAKOPANE.

Nie może Was zabraknąć, zwłaszcza, że w tym dniu świętujemy międzynarodowy dzień zakochanych! Jeśli macie w planach romantyczną kolację i wspólny wieczór, a dalej nie wiecie co założyć, by wyglądać pięknie od samej podszewki, zajrzyjcie koniecznie do salonu.

Z tej okazji na cały asortyment z nowej kolekcji obowiązywać będzie specjalny rabat 30%, a brafitterki ESOTIQ od zadań specjalnych dobiorą bieliznę idealną do Waszej sylwetki. Świętujcie ten dzIeń z ESOTIQ, jedno jest pewne- nie wyjdziecie niezadowoleni!

Do zobaczenia w salonie –  Aleje 3-go Maja 9 Zakopane