Rozgrywki

Rozgrywki PKO Ekstraklasy zawieszone. Wisła Kraków emituje kolejne akcje

Polski Związek Piłki Nożnej zawiesił rozgrywki PKO Ekstraklasy, I oraz II Ligii do końca marca z powodu koronawirusa COVID-19. Tak samo sytuacja będzie wygląda z rozgrykami niższego strzebla. Dla klubów to czas na odpoczynek, jednak zarząd Wisły kraków nie próżnuje i postanowił wyemitować 42 800 akcji wartych sto złotych każda. 

Przerwa w rozgrywkach nie dotyczy kibiców Białej Gwiazdy. Z hasłem “Nigdy Nie Zginie” na platformie BEESFOUND postanowiono wyemitować 42 800 akcji, a każda warta jest 100 złotych. Kibice moga stać się inwestorami klubu, a kwota inwestycji ma być przeznaczona na dalsze spłaty zadłużenia i na funkcjonowanie klubu. Bardzo dobra passa Wisły Kraków spowodowała, że zespół może czuć się bezpiecznie w razie przerwania rozgrywek i zakończenia rozgrywek np. po 26 kolejkach. Krakowski klub zajmuje 13 miejsce w tabeli, w tym przypadku utrzymując się w lidze. Dlatego każde wsparcie Wisły ma znaczenie.

Zakup akcji trwa do 13 kwietnia 2020 roku, a więc kibice mają aż 31 dni na inwestycję w klub. Jednak pójdzie to w szybszym tempie, ponieważ już w tej chwili uzbierano około 520 tysięcy złotych i zrobiło to ponad 1500 inwestorów. Budujące jest to, że kwota rośnie wraz z każdym odświeżeniem strony. Kibice Białej Gwiazdy pokazują, że są najlepsi na świecie!!!

Akcje można nabyć pod tym LINKIEM.