Możesz wesprzeć działania służb w walce z wirusem nie wychodząc z domu

Fundacja Służby Ratunkowe RP, uruchomiła zbiórkę, której celem jest wsparcie działań służb ratowniczych i innych podmiotów w walce z koronawirusem.

Fundacja na co dzień wspiera działania straży pożarnych, ratownictwa i funkcjonariuszy Policji. W dobie epidemii i czasu, kiedy to strażacy, ratownicy i funkcjonariusze, każdego dnia stają oko w oko z zagrożeniem- to wsparcie jest jeszcze bardziej ważne. Całość środków z prowadzonej zbiórki zostanie rozdysponowana na wsparcie działań związanych z epidemią.

„Jako Fundacja Służby Ratunkowe RP prowadzimy zbiórkę pieniędzy na zakup indywidualnego sprzęt ochrony osobistej dla strażaków, ratowników i policjantów. To właśnie oni na pierwszej linii walczą z epidemią koronawirusa. Cały czas docierają do nas prośby o wsparcie działań służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Wiemy jak trudna jest sytuacja w służbie zdrowia wiemy, że często funkcjonariusze na pierwszej linii nie są wystarczająco zabezpieczeni- często brakuje maseczek, kombinezonów i środków do dezynfekcji. Sami jesteśmy strażakami i ratownikami- znamy realia.

Pamiętajcie, że Ci wszyscy ludzie, którzy z narażeniem życia walczą z wirusem mają swoje domy, rodziny i dzieci- mają, gdzie wracać i dla kogo żyć. Pomóż nam zadbać o bezpieczeństwo tych wszystkich, którzy każdego dnia narażają się na niebezpieczeństwo, żebyś Ty mógł być bezpieczny.

100% wpłat zostanie rozdysponowana na wsparcie działań służb walczących z epidemią.

Ruszamy z akcją „Maska- co łaska”- pokażmy, że jesteśmy odpowiedzialnym narodem”- czytamy w opisie zbiórki.

Fundacje założyli strażacy i ratownicy w 2018 roku- dzisiaj stoją przed ogromnym wyzwaniem. Nie bądź obojętny! Więcej informacji na stronie www.sluzbyratunkowe.pl

Kliknij w poniższy link i udziel wsparcia tym, którzy każdego dnia narażają się dla Ciebie i Twoich bliskich!

www.zrzutka.pl/rg2p4k