Strażacy z OSP w Zawadzie Uszewskiej pomagają szpitalowi w Brzesku

Strażacy z OSP w Zawadzie Uszewskiej kierują prośbę do wszystkich o wsparcie inicjatywy zbierania środków dla brzeskiego szpitala na sprzęt niezbędny do walki z koronawirusem.

Zaczyna brakować wyposażenia począwszy od maseczek i środków dezynfekujących, a skończywszy na respiratorach i wysokiej klasy sprzęcie. Ze względu na zakaz odwiedzin w szpitalu, brakuje także produktów, które w normalnej sytuacji przyniosłyby rodziny pacjentów – m.in. środki higieny osobistej, małe wody butelkowane itp. To co normalnie wystarczyłoby na miesiące – w aktualnej sytuacji kończy się po kilku dniach z uwagi na koniecznośc zachowania specjalnych procedur bezpieczeństwa. Ze względu na te braki, ruszyła inicjatywa zebrania środków dla brzeskiego szpitala na zakup najpotrzebniejszego wyposażenia. W internecie jest ogłoszona zbiórka środków na ten cel. Wpłat można dokonywać pod adresem www.zrzutka.pl/z/pomocbrzesko

Lekarze, ratownicy, pielęgniarki ciężko pracują nawet ponad swoje siły, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie – okażmy im swoją wdzięczność. Nie bądźmy obojętni. Każdy gest, każda wpłata ma znaczenie.W pojedynkę nic nie zdziałamy, ale wspólnie mamy WIELKĄ MOC! Strażacy dziękują wszystkim darczyńcom za okazane serce.