Wiosna

Wiosna tego roku jest piękna i kolorowa aż chce się żyć i planować…

Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, jest trudna dla nas wszystkich, natomiast nie możemy się poddawać, trzeba żyć nadzieją na lepsze jutro i zadbać o swoje zdrowie dzisiaj nie jutro. Nasz sklep Brat.pl to po prostu misja. Zdrowie to podstawa szczęścia i radości, a my pragniemy zapewnić to wszystkim naszym klientom.

Posiadamy w swojej ofercie produkty, które pomogą utrzymać Wam formę psychiczną, jak i fizyczną. Kasze, ryże, mąki suplementy, suszone owoce, bakalie i naturalne kosmetyki to nie wszystko, co możemy Wam zaoferować. Nasza oferta bogata jest w naturalne produkty potrzebne Tobie i Twojej rodzinie.

Kilka ważnych zasad zdrowego żywienia:

  • odżywiaj się regularnie
  • dbaj o różnorodność posiłków
  • unikaj nadmiernych ilości tłuszczu i cholesterolu
  • jedz dużo warzyw i owoców
  • spożywaj zdrowe węglowodany i nasiona roślin strączkowych.
  • pij wodę
  • unikaj nadmiaru soli
  • zachowaj umiar w spożywaniu alkoholu.

Zdrowe odżywianie wbrew pozorom wcale nie jest skomplikowane ani czasochłonne. Jednak najtrudniej jest zacząć. Potem nawyki wchodzą w krew i nim się obejrzymy, stają się naszym stylem życia. I właśnie o to chodzi! Ale, ale… nie od razu Kraków zbudowano, więc najlepiej będzie zacząć wprowadzać małe zmiany, powoli i konsekwentnie.Szukaj nowych połączeń, poznawaj nieodkryte dotąd smaki, eksperymentuj, obserwuj, jak zmienia się Twoje ciało, zarażaj upodobaniem do zdrowego jedzenia swoją rodzinę i znajomych, dziel się wiedzą i… nie wracaj do starych nawyków! Nie warto!

Kasza jaglana, jeden z produktów z naszej oferty Brat.pl

Wiadomo nie od dziś, że kasza różnego rodzaju dodawana jest przez dietetyków do jadłospisów klientów, wykorzystywana jest przez sportowców do dbania o swoją dietę oraz polecana jest przez lekarzy, którzy dbają o nasze zdrowie…

My dziś zapoznamy was z właściwościami kaszy jaglanej.

Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę? Pod względem wartości odżywczych
można porównać ją z kaszą gryczaną, ponieważ obie kasze cechuje mało skrobi, natomiast dużo łatwo przyswajalnego białka. Warto wiedzieć również, że oba produkty wyróżniają się najwyższą zawartością witamin z grupy B, poza tym dużą zawartością żelaza i miedzi. WAŻNE: Kasza jaglana nie zawiera glutenu, co za tym idzie? Lekko ją trawimy i nie musimy martwić się o uczulenie-dlatego też poleca się ją między innymi dla osób, które prowadzą dietę bezglutenową, czy też takich, które chorują na celiakię.

Kasze, w tym jaglana pomogą również osobom z problemami w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie oraz osobom chcącym poprawić kondycję włosów, skóry i paznokci. To tylko kilka, z naprawdę wielu właściwości tego fantastycznego produktu, a już teraz możecie go zakupić w promocyjnej cenie.

Ten i więcej produktów znajdziecie w naszym sklepie Brat.pl, w zakładce PROMOCJE. Zadbajcie o swoje zdrowie i najbliższych!