Łukasz Zazula

Muzyka w Małopolsce – Łukasz “Zazi” Zazula (ZDJĘCIA I FILMY)

Pragniemy zaprezentować Państwu kolejnego muzyka z Małopolski. Łukasz Zazula posługujący się pseudonimem “Zazi” pochodzi z Rabki-Zdroju i ma za sobą wiele zarówno osobistych, jak i muzycznych sukcesów. W ostatnim czasie nagrał pierwszą w swoim życiu płytę, którą można zakupić. Wystarczy skontaktować się z Łukaszem i przy okazji porozmawiać z nim o tym, jak rap zmienił jego życie. 

– Płyta “Człowiek prosty” powstawała w latach 2008-2010 i leżała tyle lat nieruszana, można powiedzieć zapomniana. Moje przeżycia spowodowały, że na chwilę zapomniałem o muzyce, lecz wrócę jeszcze do czasu tworzenia płyty. Serdecznie dziękuję Dariuszowi (Erbeka), który bardzo mi pomógł, biorąc mnie pod swoje skrzydła i pokazywał co i jak. To dzięki niemu tak naprawdę zacząłem bardziej wdrażać się w tę pasję, jaką jest muzyka, kultura hip-hop, choć słuchałem, odkąd pamiętam, chłopaki starsi na osiedlu słuchali to i Ja – mówi Łukasz “Zazi” Zazula.

Muzyka wyrażająca emocje

Jak mówi Łukasz nowo nagrany krążek to zbiór dziewięciu utworów, emocjonalnych, które na tamten czas wyrażały jego problemy, radości i wspomnienia. Pragnie także podziękować przyjaciółce Klaudii (Aurelii), która użyczyła głosu do dwóch utworów z tej płyty “Prawdziwe sny”, “Jestem dorosły” oraz “Niebo”. Tekst do ostatniego z wymienionych kawałków jest jej autorstwa. – Podkłady na tamten czas brałem z internetu tzw. “kradzione”, instrumentale. Dopiero teraz tak ruszyło mnie “a może by zrobić tą płytę fizyczną, i przywrócić jej pamięć”? I tak zrobiłem, robię. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się na tamten czas do tej płyty i wspierali mnie w ciężkim okresie życia. Wielkie dzięki. Zapraszam do odsłuchu i wsparcia poprzez zakup. Naprawdę sporo pracy i serducha było włożone w powstanie tej płyty – podkreśla muzyk.

Wsparcie przyjaciół i rodziny

Warto także wspomnieć o pozostałych osobach zaangażowanych w powstanie krążka. Za zdjęcia odpowiadają Dawid Broniszewski oraz Karolina Wątor. Grafika i okładka jest dziełem Eweliny Zając. – Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam, ponieważ tutaj powinna pojawić się każda osoba, którą spotkałem na swojej drodze dawnego, jak i nowego trzeźwego życia. Najbardziej chciałbym podziękować mojej rodzinie, moim rodzicom – dziękuję że Was mam – kończy “Zazi”.

Okładka oraz link do playlisty:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL1d2s2rwox7Kevu_hx9NRtQYuERE7act1

Zachęcam do subskrypcji kanału YouTube:

http://www.youtube.com/c/ZAZIableTV

Tracklista:
1. Prawdziwe sny feat. Aurelia
2. Prawda
3. K
4. Jestem dorosły feat. Aurelia
5. Zamykam drzwi
6. Retrospekcje
7. Niebo feat. Aurelia
8. Mój głos
9. Jestem artystą

Koszt płyty: 20 zł

Socialmedia:

Facebook: Prywatny/Fanpage
https://www.facebook.com/zazulalukasz
https://www.facebook.com/zazirbk91
Instagram:
https://www.instagram.com/zazirbk

 
Zobacz także