Wiejska

Najpiękniejsza Gmina Wiejska Małopolski 2020 – WIELKI FINAŁ

Rozpoczynamy finałową walkę o tytuł Najpiękniejszej Gminy Wiejskiej Małopolski 2020 w I Plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Małopolski 2020. Od poniedziałku 29 czerwca, a dokładniej od godziny 20:00 przez trzy tygodnie będziemy wybierać najlepszą spośród szesnastu gmin, które w ośmiu głosowaniach eliminacyjnych zdobyły największą ilość głosów. Wielki Finał zakończy się w niedzielę 19 lipca o godzinie 21, a wyniki podamy w poniedziałek 20 lipca. Zapraszamy do zabawy, w której głosować możecie Państwo wiele razy, ale nie częściej niż raz na 24 godziny.

Regulamin głosowania znajduje się pod tym LINKIEM. Trzy najlepsze gminy otrzymają tytuł, okolicznościową statuetkę, dyplom oraz darmową kampanię reklamową na łamach naszego portalu i w mediach społecznościowych:

  • I MIEJSCE – WARTOŚĆ 15 000 ZŁOTYCH – JEDEN ROK
  • II MIEJSCE – WARTOŚĆ 5 000 ZŁOTYCH – PÓŁ ROKU
  • III MIEJSCE – WARTOŚĆ 2 000 ZŁOTYCH – KWARTAŁ

Głosowanie rozpoczyna się o godzinie 20:00 w poniedziałek 29 czerwca i o tej porze pojawi się sonda. Koniec głosowania przewidzieliśmy na niedzielę 19 lipca (godzina 21:00). W Wielkim Finale do boju o główne nagrody w kategorii Najpiękniejsza Gmina Wiejska staną:

Najpiękniejsza Gmina Wiejska Małopolski - FINAŁ

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...