Cracow Shooting Academy – oto jedna z najpopularniejszych strzelnic w Krakowie

Strzelnice zyskują na popularności w całej Polsce. Z jednej strony to idealne miejsce, by zacząć swoją przygodę ze strzelectwem, z drugiej – wiele osób po prostu chociaż raz chce chwycić za prawdziwą broń i sprawdzić jak to jest, gdy pociągnie się za jej spust. Nie zapominajmy też o wieczorach kawalerskich czy firmowych imprezach integracyjnych, wiele z nich odbywa się właśnie na strzelnicach. Jeżeli jednak poszukujecie w Krakowie tej, która odwiedzana jest prawdopodobnie najchętniej, koniecznie sprawdźcie ofertę Cracow Shooting Academy.

Popularność Cracow Shooting Academy widać już na pierwszy rzut oko. Gdy poszukamy jej w Mapach Google, naszym oczom ukaże się Wizytówka pełna opinii. Jest ich naprawdę wiele, bowiem ponad 600, do tego składają się one na maksymalną do uzyskania średnią – 5.0. Widać więc, że Cracow Shooting Academy jest nie tylko odwiedzana naprawdę często, i to przez gości z całego świata, ale również niezwykle wysoko oceniana.

Strzelnica Kraków

Czym wyróżnia się Cracow Shooting Academy na tle swojej konkurencji, co cenią u niej klienci, czym zaskakuje tych, którzy pojawiają się tam po raz pierwszy? Oto odpowiedzi!

• Lokalizacja – Cracow Shooting Academy wcześniej znajdowała się na popularnym wśród krakowskich fanów strzelectwa, Pasterniku. Obecnie zmieniła ona jednak swoją lokalizację i znajdziemy ją przy ul. Surzyckiego 16. To dobra wiadomość dla tych, którzy mieszkają w Krakowie. Na miejsce bez problemu dotrzemy nie tylko własnym samochodem, ale również taksówką, Uberem, Boltem czy nawet komunikacją miejską. Sama strzelnica prezentuje się również znacznie atrakcyjniej, co łatwo zauważyć na nowych zdjęciach!

• Obsługa – to jeden z kluczy do sukcesu tego miejsca. Zatrudnieni są tu bowiem prawdziwi pasjonaci strzelectwa. Ich wiedza regularnie się powiększa, a oni dodatkowo robią kolejne kursy, uzyskując kolejne certyfikaty i uprawnienia. Z jednej strony są w stanie przygotować nawet osoby niedoświadczone do strzelania, z drugiej są w stanie pozytywnie zaskoczyć nawet osoby niezwykle doświadczone. Cała obsługa Cracow Shooting Academy bezproblemowo posługuje się również językiem angielskim, co jest oczywiste, ze względu na obsługę gości z całego świata.

• Oferta broni oraz atrakcyjne ceny – ilość broni dostępnych na miejscu jest naprawdę pokaźna, składa się bowiem z niemal 50 modeli! Do naszej dyspozycji zostaną oddane liczne pistolety, pistolety maszynowe, karabiny, lecz nie zabraknie również strzelb, rewolwerów czy karabinów snajperskich. Dla wielu prawdziwym rarytasem okaże się oferta broni historycznej, pochodzącej m.in. z XX wieku i oczywiście z okresu II Wojny Światowej. Strzelanie z nich będzie na pewno niezwykłą gratką dla wszystkich fanów historii, z naciskiem oczywiście na zainteresowanie militariami.

Cracow Shooting Academy umożliwia swoim gościom skorzystanie z jednego z 6 pakietów. Na każdy z nich składa się inna ilość strzałów a w nasze ręce trafia inna broń. Każdy z pakietów to możliwość oddanie od 30 do 70 strzałów z od 3 do 6 rodzajów broni. Ceny pakietów zaczynają się od 120 zł, kończą natomiast na 300 zł. Jeżeli jednak nie chcemy decydować się na żadną z zaproponowanych opcji, możemy stworzyć swój własny pakiet, wybierając do niego dowolne rodzaje broni ze wszystkich, które dostępne są na strzelnicy. To idealna opcja dla wymagających klientów lub takich, którzy np. chcą zdecydować się tylko na strzelania z broni historycznej. Wszystkie cenniki oraz pełna lista dostępnej broni dostępne są na stronie internetowej Cracow Shooting Academy.

• Wieczory kawalerskie, imprezy dla firmy i inne wydarzenia – na trenie Cracow Shooting Academy odbywają się bardzo liczne wydarzenia. Do najpopularniejszych z nich należą wieczory kawalerskie, które popularne są również wśród gości zagranicznych, nie brakuje również imprez firmowych, z których naprawdę wiele to oczywiście wydarzenia integracyjne. To jednak nie wszystko, nie możemy zapominać o różnorodnych szkoleniach, organizowanych urodzinach czy nawet wieczorach panieńskich. Te ostatnie, na przestrzeni ostatnich kilku lat, zaczęły coraz częściej odwiedzać właśnie strzelnice, w tym również Cracow Shooting Academy.

• Bon podarunkowy – a skoro już wspomnieliśmy o urodzinach, to nie można zapomnieć o bonie podarunkowym. To idealna opcja dla kogoś, kto albo jest fanem strzelectwa, albo nigdy nie trzymał prawdziwej broni w rękach, lecz chce to zrobić. Możemy zdecydować się albo na zakup konkretnego pakietu, albo na bon podarunkowy na konkretną kwotę – co ważne, druga opcja nie zawsze dostępna jest na innych, krakowskich strzelnicach. Sam bon ważny jest aż 3 miesiące od zakupu, dodatkowo wygląda naprawdę bardzo atrakcyjnie od strony wizualnej.

Patrząc na powyższe argumenty, nie może dziwić, że Cracow Shooting Academy to miejsce w Krakowie tak popularne. Jeżeli i Wy szukacie odpowiedniej strzelnicy dla siebie, nie czekajcie i już teraz sprawdźcie szczegóły oferty Cracow Shooting Academy – gwarantujemy, że będzie to znakomita decyzja, a ta krakowska strzelnica spełni oczekiwania nawet naprawdę wymagających klientów!