Rafting Dunajcem – porcja aktywności i zabawy

W Zakopanem rewelacyjnie spędza się czas. Miasto jest niezwykle interesujące, przyciąga atmosferą, zabytkami, zapewnia magiczne widoki. Wiele osób decyduje się na wypoczynek w nim z uwagi na rozmaite formy aktywności, jakie proponuje. Sympatią cieszą się piesze wędrówki, przejażdżki na rowerach, quadach. Koniecznie musimy wspomnieć o raftingu Dunajcem – atrakcji, która dostarcza sporo emocji.

Bajeczne widoki plus porcja adrenaliny

Istnieje dużo sposobów na poznanie uroku gór. Przeważnie stawiamy na spacery. Warto jednak na pewien czas „uciec” z lądu, przenieść się na wodę i z jej perspektywy podziwiać malownicze tereny. Rafting Dunajcem, to doskonały pomysł na odkrywanie nieznanych dotąd zakątków. Możemy przekonać się, jak wygląda górski świat widziany z innej strony i delektować się cudownym klimatem. Zmieniające się scenerie wywołają niemałe wrażenie na każdym. Nawet na osobie, która stanowczo mówi, że przyroda nie jest w stanie jej zauroczyć.

Rafting, to aktywność, która daje sporo emocji i zdecydowanie podnosi poziom adrenaliny. Pokonujemy przełom Dunajca, walczymy z bystrzynami, skupiamy się na tym, by dotrzeć do końca trasy i zupełnie zapominamy o przyziemnych sprawach. Rafting jest niesamowitą przygodą, atrakcją bardzo wciągającą. Często, gdy raz bierzemy w nim udział, po dopłynięciu do celu, uznajemy, że owszem jesteśmy zmęczeni, ale na pewno z chęcią znów wsiądziemy do pontonu i zmierzymy się z naturą.

Rafting docenią przede wszystkim ci, którzy od błogiego lenistwa znacznie bardziej wolą aktywny wypoczynek. Należy podkreślić, że nad wszystkim czuwa instruktor, a uczestnicy posiadają pasy bezpieczeństwa, kamizelki oraz sprzęt do asekuracji. Atrakcja wbrew temu, co może się wydawać jest bezpieczna.

Organizator raftingów

Rafting.pl, to strona organizatora raftingów, powinni zajrzeć na nią wszyscy planujący skorzystać z tej atrakcji, a także ci jeszcze nie przekonani do niej, którzy chcieliby poznać szczegóły. Firma posiada doświadczenie i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Zaplanuje rafting, ale nie tylko. Jeśli ktoś uzna, że emocji wciąż mu mało, może wybrać jeden z pakietów – www.rafting.pl/pakiety/rafting-pontonami i połączyć rafting z przejażdżką na quadzie, czy rowerze. Znakomitym pomysłem będzie też udanie się na góralską biesiadę. Wyśmienita impreza, to coś, co dopełni i urozmaici dzień pełen emocji. Prawda, że to komfortowe rozwiązanie, gdy w jednym serwisie możemy zarezerwować kilka atrakcji i tym samym zapewnić sobie jeszcze więcej wrażeń?