Trzecie urodziny Biznes Meetingu w poniedziałek 13 lipca. Serdecznie zapraszamy!!!

Koronawirus postanowił pokrzyżować plany organizatorom Biznes Meetingu. Pomimo wielu problemów i czasu oczekiwania możemy Państwa zaprosić na trzecie urodziny, które odbędą się w poniedziałek 13 lipca w restauracji Barka. Patronem medialnym spotkań jest portal M jak Małopolska.

Nabieranie doświadczenia oraz nawiązywanie ciekawych kontaktów powinno być jednym z głównych celów osób stawiających w swoim życiu na biznes. Idealnym wydarzeniem, wpisującym się w tematykę rozwoju przedsiębiorcy będą trzecie urodziny Biznes Meetingu. Mimo pendemii koronawirusa, która znacznie pokrzyżowała plany organizatorów, tym razem wszystko obędzie się zgodnie z planem już 13 lipca w godzinach 18:30 – 20:30. Miejscem spotkania będzie Restauracja Barka.

Celem wydarzenia jest pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, uzyskanie rekomendacji dla biznesu oraz rozwinięcie grupy lojalnych klientów. Biznes Meeting przede wszystkim integruje środowisko przedsiębiorczych osób. Istotnym elementem jest nawiązanie relacji biznesowych opartych na etycznej współpracy. Wydarzenia odbywają się cyklicznie w prestiżowych miejscach w Krakowie, a jego czas służy poznaniu ambitnych ludzi z pasją w sercu oraz wymianę kontaktów.

Jak wygląda Biznes Meeting

Spotkanie składa się z dwóch paneli. Pierwszy jest w charakterze networkingowym – uczestnicy mają czas na przedstawienie swojego biznesu, a dzięki dobrej prezentacji mogą znaleźć partnerów do współpracy biznesowej. Ten etap wydarzenia może w dużej mierze pomóc przedsiębiorcom. Starają się oni w jak najlepszy sposób przedstawić swoją działalność, ale także posłuchać osób będących dłużej na rynku. Jest to idealne wprowadzenie do drugiego panelu – edukacyjnego.  Ta część to znakomita pigułka wiedzy przygotowana przez prelegentów w postaci warsztatów, dlatego warto tam być.

Zapraszamy na trzecie urodziny Biznes Meetingu

Każdy z Was, prowadzący swój biznes bądź rozpoczynający drogę przedsiębiorcy może przybyć na to wyjątkowe spotkanie w Restauracji Barka. Wydarzenie startuje o godzinie 18:30, natomiast więcej szczegółów o trzecich urodzinach Biznes Meetingu poznacie wchodząc na facebookowe wydarzenie Biznes Meeting. Serdecznie zapraszamy!!!