Food

Foodtruckowy weekend w Rabce-Zdroju rozpoczęty (ZDJĘCIA + FILM)

Wspaniała atmosfera plus przepyszna kuchnia z różnych zakątków świata charakteryzuje Wakacyjny Zlot Food Trucków. Impreza rozpoczęła w piątek 31 lipca w Rabce-Zdroju i potrwa do niedzieli. Organizatorem wydarzenia jest Gorilla Events. Serdecznie zapraszamy w weekend do rabczańskiego Amfiteatru przy ulicy Chopina. 

Do gorczańskiego uzdrowiska przybyło dwanaście food trucków, które prezentują wysoki poziom swoich potraw i przekąsek, a także napojów. Nie zabrakło wyrobów alkoholowych, a więc piwa Raciborskiego warzonego w Browarze Zamkowym. Organizator imprezy Gorilla Events w znakomity sposób wyselekcjonował uczestników wakacyjnego zlotu, którymi są: Sparrow BurgerAzja TruckFrytka Truck, Zapiekanka na kółkach, Magic Ice, Kurnik na kółkach, Greek Truck, Traditional Hungarian Langosz Food Truck, Kawobus, Hot-Dog Truck, Złote Paluchy Churros oraz Azja w Bule

Na terenie rabczańskiego amfiteatru panowała w piątek świetna atmosfera, która nie skupiała się tylko na jedzeniu oraz piciu. Przygotowano specjalną strefę zabaw dla dzieci i młodzieży. Na uczestników czekają liczne konkursy, a w tle puszczana jest topowa muzyka. W sobotę ( od godziny 12 do 22) oraz niedzielę (12-20) z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Małopolski do Rabki-Zdroju.