remont

Kluczowy remont drogi w Rabce-Zdroju (ZDJĘCIA)

Trwa kluczowa inwestycja, dzięki której Rabka-Zdrój zyska kolejny odcinek wyremontowanej drogi wraz z miejscami parkingowymi. Prace na Alei Tysiąclecia wykonywane są na odcinku od Restauracji Zdrojowej do dawnych Bazarów, a dokładniej sklepu rybnego. Inwestycja ma być gotowa do końca września. 

Remont na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju wykonuje firma Kośmider. 200-metrowy odcinek drogi, który przez lata był niechlubną wizytówką gorczańskiego uzdrowiska zmieni się nie do poznania. Spacerowicze zapewne ucieszą się z nowego chodnika, który nie będzie już dziurawy. Powstaną miejsca parkingowe, a co najważniejsze zostanie wylana nowa nawierzchnia, dzięki której nie będzie konieczności zmagania się z potężnymi kałużami.

To jedna z niezbędnych inwestycji drogowych w Rabce-Zdroju. Istotną informacją dla kierowców jest także poprawa wjazdu na most (naprzeciw dawnych bazarów), który był wielkim bublem. Prowadzący swoje pojazdy dość często jadąc przez ten obiekt martwili się o swoje podwozie.