Maniowy. Czy znalezione zwłoki należą do zaginionego 50-latka?

W poniedziałek 3 maja doszło w Maniowach do makabrycznego odkrycia. W jednym z potoków na terenie wsi przypadkowa osoba odnalazła zwłoki mężczyzny. Czy ciało należy do poszukiwanego 50-latka? 

Zwłoki mężczyzny znajdowały się w trudno dostępnym terenie. Służby musiały więc skorzystać z pomocy Grupy Podhalańskiej GOPR. Odkryła je przypadkowa osoba w jednym z potoków na terenie wsi Maniowy. Na miejsce przybył również prokurator, który brał udział w czynnościach procesowych.

Czy ciało należy do zaginionego 50-latka?

Jak informowaliśmy w godzinach rannych Policjanci z Krościenka, ratownicy GOPR ze Szczawnicy, członkowie grupy Podhale Rescue Team i Podhalańskiej Grupy Poszukiwawczo poszukują zaginionego mężczyzny. Mieszkaniec Wysokiej ostatni raz był widziany 27 kwietnia w miejscowości Maniowy, gdzie pracował. Do chwili obecnej 50-latek z nikim się nie skontaktował.

– Niestety nie potwierdzono jeszcze tożsamości mężczyzny. Myślę że jutro będzie już wszystko wiadomo – poinformowała portal M jak Małopolska rzecznik KPP w Nowym Targu Dorota Garbacz. Okoliczności śmierci póki co nie są znane.

 

Skomentuj post