Ratujmy Kocią Kawiarnię w Krakowie

Tylko 30 000 złotych wystarczy, aby Kocia Kawiarnia – Kociarnia Sp. z o.o. w Krakowie nie musiała martwić się o swoją przyszłość. Wszystko tak naprawdę zależy od nas. – Dotychczas żyliśmy nadzieją, że będziemy mogli otworzyć się dla Was już podczas majówki, ale niestety – mówią właściciele. 

Wszystkie obowiązujące rządowe obostrzenia dla branży gastronomicznej zostały przedłużone i w najbliższym czasie na pewno nie zostaną zniesione. Możliwe, że jeszcze przez długi okres, a nawet i do wakacji nie będziemy mieli możliwości powrócić do Was z otwartą kawiarnią…

W tym momencie nie mamy już oszczędności, by pozwolić sobie na dalsze utrzymywanie lokalu. Sami nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów związanych z utrzymaniem kawiarni, gdzie na stałe mieszka ośmiu kocich Rezydentów.

Czynsz, rachunki za prąd i wodę, dodatkowo karma, żwirki, opieka weterynaryjna – przy 8 Kotach wydatków naprawdę nie brakuje, a my nie mamy możliwości pracować i zarabiać…

Przetrwaliśmy pierwszą falę pandemii i obecne 6 miesięcy zawieszenia działalności tylko i wyłącznie dzięki Wam i Waszym dotychczasowym wpłatom dokonanym na rzecz naszej kawiarni i fundacji.

Bez Waszej dalszej pomocy po prostu sobie nie poradzimy…

Dlatego też po raz kolejny prosimy Was – wspomóżcie Kocią Kawiarnię i razem uratujmy to miejsce!

Liczy się każda złotówka, którą przekażecie na nasze konto!

Nawet najdrobniejsze wpłaty będą dla nas ogromnym wsparciem! Razem możemy bowiem uzbierać naprawdę dużą sumę, którą w całości przeznaczymy na utrzymanie Kociej Kawiarni aż do ponownego jej otwarcia.

Możecie wpłacać kwoty już od 1 zł.

Przewidzieliśmy także podarunki dla tych, którzy zdecydują się ofiarować nieco większy datek.

Chcielibyśmy w ten sposób szczególnie podziękować za tak duże wsparcie.

Prosimy także każdego z Was o udostępnianie tej zrzutki! Tylko w ten sposób możemy dotrzeć do wszystkich miłośników Kociej Kawiarni w Krakowie! Im więcej osób dowie się o akcji, tym większe szanse mamy, aby przetrwać!

Link do ZRZUTKI znajdziecie TUTAJ