Tragiczny wypadek koło Rypina. Nie żyją dwie młode osoby (ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło w środę rano w Kotowach. Na prostym odcinku drogi kierujący samochodem audi A6 wykonując manewr wyprzedzania zderzył się czołowo z innym pojazdem. 

Na miejscu wypadku pracowała policja i strażacy. Według ustaleń mundurowych 31-latek nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru wyprzedzania i doprowadził do czołowego zderzenia się z innym pojazdem. Drugim samochodem kierowała 26-latka. Niestety, dwoje kierowców zginęło na miejscu.

– Dziś rano o godzinie 06:37 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Rypinie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Okalewo (droga DW 563). W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych: Audi A6 oraz Seata Toledo śmierć poniosły dwie osoby osoby – mężczyzna i kobieta (kierowcy tych pojazdów). Na miejscu obecne były 3 zastępy z JRG Rypin, OSP Skrwilno, OSP Okalewo, ZRM, policja. Droga na tą chwilę pozostaje zablokowana, policja zorganizowała objazdy – informuje Komenda Powiatowa PSP w Rypinie.

fot. OSP Skrwilno