11-letni Sebastian nie żyje. Został zamordowany (ZDJĘCIA)

Tragiczny finał poszukiwań 11-letniego Sebastiana. Jak informuje Śląska Policja chłopiec został uprowadzony i bestialsko zamordowany przez 41-letniego mężczyznę. Ten przyznał się do zabójstwa. 

O poszukiwaniach chłopczyka informowały ogólnopolskie media. 11-latek nie wrócił z placu zabaw, na którym miał być do godziny 19. Napisał jednak wiadomość SMS do mamy, aby przesunąć zabawę do 19:30. Niestety w domu się nie pojawił, a do akcji poszukiwawczej przystąpili policjanci z psami tropiącymi oraz strażacy.

Policjanci z #Katowice zatrzymali 41-latka z #Sosnowiec mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Kryminalni odnaleźli zwłoki chłopca. Na miejscu pracują policyjni śledczy i prokurator – informowała za pośrednictwem twittera Śląska Policja

Zabójca był notowany

Jak informują media, zabójcę udało się złapać dzięki zapisom z monitoringu. Ustalono wtedy, że na nagraniu widać samochód 41-latka.

Według informacji mężczyzna był już wcześniej notowany za uprowadzenie oraz rozpowszechnianie treści pedofilskich. Tym razem historia zakończyła się tragicznie…

fot. Śląska Policja