Makabryczny wypadek. Nie żyje 25-latek (ZDJĘCIA)

W miejscowości Tuszewo pod Lubawą doszło do tragicznego zdarzenia. Jadący z za dużą prędkością samochód spadł ze skarpy. Nie żyje jedna osoba.

Dramat rozegrał się w miejscowości Tuszewo. Samochód staranował barierki oddzielające jezdnie od chodnika, uderzył w drzewo a na końcu pojazd spadł ze skarpy.

Według wstępnych doniesień policji auto jechało z dużą prędkością.

W wyniku wypadku honda została zmiażdżona. Samochodem podróżowało pięć osób. 25-letni pasażer zginął na miejscu, kolejna osoba z bardzo poważnymi obrażeniami została przetransportowana helikopterem do szpitala.

– Ok godziny 20 z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy Honda kierowany przez 25 letnią kobietę jadący z kierunku Lidzbarka, zjechał na przeciwległy pas uszkadzając słupki drogowe i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia najbardziej poszkodowanym był młody mężczyzna mimo natychmiastowej pomocy i reanimacji przez strażaków oraz ratowników nie udało się go uratować. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych uwalniali jeszcze jedną osobę z samochodu młodą kobietę. Samochodem podróżowało łącznie 5 osób – informuje Warmińsko Mazurskie Ratownictwo W Obiektywie.

Źródło/fot.: WM – 998/Facebook