Pomyłka przyczyną zabójstwa???!!!

Wczoraj informowaliśmy o zabójstwie 11-letniego Sebastiana. Mordercą okazał się mężczyzna, który w przeszłości był notowany za uprowadzenie oraz rozpowszechnianie treści o charakterze pedofilskim. Przyczyną morderstwa jak się okazuje była pomyłka. Zabójca najprawdopodobniej pomylił płeć dziecka.

O tragicznym finale poszukiwań 11-latka pisaliśmy wczoraj w tym artykule. Jak się okazało 11-latek nie wrócił z placu zabaw, na którym miał być do godziny 19. Napisał jednak wiadomość SMS do mamy, aby przesunąć zabawę do 19:30. Niestety w domu się nie pojawił, a do akcji poszukiwawczej przystąpili policjanci z psami tropiącymi oraz strażacy.

Morderca pomylił płeć dziecka

Według nowych ustaleń podczas przesłuchania 41-latek przyznał się do morderstwa. Podał także powody swojego działania. Mężczyzna pomylił płeć dziecka, bo myślał że jest to dziewczynka. Następnie bał się wypuścić chłopca, ponieważ ten mógłby go rozpoznać. Postanowił więc zamordować dziecko.

Sprawca chciał jeszcze zalać ciało dziecka betonem, jednak nie udało mu się to z powodu zatrzymania. Zabójca sam wskazał miejsce, gdzie znajdują się zwłoki.

– Policjanci z #Katowice zatrzymali 41-latka z #Sosnowiec mężczyzna może być odpowiedzialny za uprowadzenie i zabójstwo 11-letniego Sebastiana. Kryminalni odnaleźli zwłoki chłopca. Na miejscu pracują policyjni śledczy i prokurator – informowała za pośrednictwem twittera Śląska Policja

Zabójca był notowany

Jak informują media, zabójcę udało się złapać dzięki zapisom z monitoringu. Ustalono wtedy, że na nagraniu widać samochód 41-latka.

Według informacji mężczyzna był już wcześniej notowany za uprowadzenie oraz rozpowszechnianie treści pedofilskich. Tym razem historia zakończyła się tragicznie…

Skomentuj post