Seria groźnych wypadków w Małopolsce

W poniedziałek rano doszło do zderzenia trzech samochodów na DK 28 Limanowa-Nowy Sącz w miejscowości Biczyce. W wyniku zdarzenia jedna osoba jest ranna. Na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia w tym miejscu już się zakończyły.

Kolizja na A4

Kolejny wypadek miał miejsce na autostradzie A4 między węzłami Targowisko i Niepołomice. Zderzyły się cztery pojazdy – dwa samochody osobowe i dwa ciężarowe. Jedna osoba jest ranna. Ruch odbywa się już normalnie.

Niebezpieczne zdarzenie na krajówce

Dodatkowo 21 maja około godz. 16.25 doszło do wypadku w Łososinie Dolnej. Na drodze krajowej DK 75 relacji Nowy Sącz – Brzesko doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Dwie osoby zostały ranne.

“Pojazd marki Opel wraz z przyczepą, którym podróżowały dwie osoby znajdował się częściowo w rowie. Jeden z pasażerów znajdował się już poza pojazdem, a drugi zakleszczony w pojeździe znajdował się pod opieką ratowników medycznych Pogotowia ratunkowego. Pojazd marki Hyundai, którym podróżował kierujący znajdował się częściowo w rowie. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem strażaków. Pojazd marki Audi, którym podróżował kierowca znajdował się na pasie jezdni. Z pojazdów nastąpiły wycieki płynów eksploatacyjnych. Droga była całkowicie zablokowana” – opowiadają strażacy.

Wypadek w Tarnowie

W Tarnowie zostały poszkodowane dwie osoby w wyniku wypadku, który wydarzył się na ulicy Krakowskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Źródło: PSP NS, RK

Skomentuj post