Śmiertelny wypadek na Woli. Nie żyje motocyklista. 13-letni pieszy walczy o życie (ZDJĘCIA)

Do tragedii doszło na skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Esperanto. Motocyklista zderzył się z osobową toyotą. W obrębie skrzyżowania znajdował się chłopiec, który został uderzony przez motocykl. Kierowca jednośladu zginął na miejscu. Dziecko jest w stanie ciężkim. 

“Przed godziną 15 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu Anielewicza z Esperanto. Motocyklista uderzył w samochód osobowy, później uderzony został również pieszy, który szedł chodnikiem. Motocyklista jest nieprzytomny, służby go reanimują. Kierowca samochodu i pieszy są przytomni, również znajdują się pod opieką ratowników” – powiedział Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

O godzinie 15:40 stwierdzono zgon mężczyzny. 13-latek został zabrany do szpitala. Stan chłopaka jest bardzo ciężki. Kierowca toyoty nie odniósł obrażeń.

Policja bada okoliczności wypadku

“Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zderzania motocykla yamaha z samochodem osobowym, w wyniku czego 13-letni chłopiec, który stał w obrębie skrzyżowania został uderzony przez motocykl. Pomimo reanimacji 31-letni motocyklista zmarł, natomiast 13-latek trafił do szpitala” – wyjaśnia Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: tvnwarszawa

Fot.: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Skomentuj post