Wylicytuj reklamę w M jak Małopolska i pomóż Kubusiowi

Wiele osób dołącza do akcji pomocy dwuletniemu Kubusiowi, który choruje na nowotwora układu immunologicznego – chłoniaka. Portal M jak Małopolska także chce dołożyć cegiełkę do sukcesu, jakim będzie kwota 2 milionów 400 tysięcy złotych potrzebna do  leczenia w Klinice w Heidelbergu. Na facebookowej grupie można wylicytować trzy pakiety reklamowe dla firm o wartości 2000 złotych każdy. 

– Mamy kosztorys leczenia w klinice w Niemczech! Potrzeba 2,4mln zł, żeby ocalić Kubusiowe życie! Szansą dla Kubusia jest leczenie w Klinice w Heidelbergu znanej z największej skuteczności w leczeniu chorób onkologicznych. Koszt to 505 560 EURO, tj. około 2 mln 400 tys. zł! Choroba przyspieszyła, stwarzając jeszcze większe zagrożenie. W szpitalu w Krakowie, gdzie jest obecnie leczony, nie mieli takiego przypadku. Leczenie jest bardzo trudne, bo nie ma wystarczających doniesień naukowych w tak rzadkiej chorobie nowotworowej. Liczy się każda pomoc finansowa, która przybliży do celu w walce o Kubusiowe życie – czytamy w apelu rodziny Kubusia.

– Nasz Synek.. Nasz maleńki, cudowny Skarb.. Nasze szczęście.. Młodszy Braciszek.. Tak bardzo potrzebuje teraz Waszej pomocy! Kubuś 1 sierpnia 2020r. pełen uśmiechu na twarzy obchodził swoje drugie urodzinki. Miesiąc później usłyszeliśmy druzgocącą diagnozę – chłoniak anaplastyczny wielkokomórkowy z odczynem białaczkowym (choroba ekstremalnie rzadka) z bezwzględnym wskazaniem do allotransplantacji komórek hematopoetycznych. Od tej pory nasze życie się zawaliło. Mamy za sobą wiele przepłakanych nocy, ale wiemy, że musimy znaleźć siłę i musimy być silni!! Musimy być silni dla niego!!! Obecnie liczy się dla nas tylko jedno – aby Kubuś, nasze Maleństwo wróciło szybko do zdrowia – opisują trudne chwile mama i tata wraz z siostrą chłopczyka.

Sześć cykli chemioterapii

Chłopiec zakończył 6 cykli chemioterapii. – Niestety u Kubusia nastąpiła progresja choroby. Aktualnie zmieniono mu całkowicie leczenie. Mamy nadzieję, że tym razem odniesie ono pozytywny skutek, ponieważ udało już się znaleźć zgodnego dawce do przeszczepu szpiku i czekamy tylko na remisję choroby. Jesteśmy też na etapie konsultowania wyników Kubusia zarówno w kraju jak i za granicą. Dlatego prosimy Was okażmy Kubusiowi swoje WIELKIE serca!!! – podkreślają rodzice chłopca.

Portal M jak Małopolska dołącza do akcji 

Także postanowiliśmy pomóc Kubusiowi. Na facebookowej grupie licytacyjnej wystawiliśmy trzy pakiety reklamowe o wartości 2000 złotych każda. Mamy nadzieję, że znajdzie się duża liczba firm i przedsiębiorców chcących wesprzeć akcję i przybliżyć chłopczyka do leczenia w klinice.

Tutaj link do licytacji: Razem z Kubusiem pokonajmy chłoniaka! licytacje charytatywne | Facebook