Zaginiona 18-latka nie żyje. Kobieta została brutalnie zamordowana

W lesie pod Kamieniem Pomorskim znaleziono zwłoki Magdaleny Magdowskiej. Zabójca zaoferował pomoc dziewczynie, następnie ją udusił. Policja zatrzymała sprawcę.

Policja od środy poszukiwała 18-latki ze Świńca. Niestety, finał akcji okazał się tragiczny. W rozmowie z portalem tvp.info rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie przyznała, że znalezione ciało należy do zaginionej.

“W wyniku prowadzonych czynności ustalono, że osoba, której zaginięcie zgłosiła rodzina, została znaleziona martwa. Oględziny przeprowadzone z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej potwierdziły wersję, iż do śmierci pokrzywdzonej doszło w wyniku karygodnego działania osoby trzeciej” – powiedziała Macugowska-Kyszka.

Zatrzymano podejrzanego w tej sprawie Dawida J. Mężczyzna zabił w przeszłości jedną kobietę a dwie zgwałcił. Podczas przesłuchania, oskarżony przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Zaginięcie 18-latki

18-letnia Magdalena M. zaginęła w poniedziałek, 24 maja. Wyjechała skuterem po zakupy z miejscowości Świniec (gmina Kamień Pomorski). Do domu już nie wróciła i nie skontaktowała się z rodziną.

Szczegóły zbrodni

“Ustalono, że pokrzywdzona miała problem z uruchomieniem tego skutera. Sprawca zaproponował jej pomoc w podwiezieniu. Pokrzywdzona wsiadła do samochodu. Sprawca zawiózł ofiarę do lasu, gdzie dokonał zabójstwa poprzez jej uduszenie, a następnie ukrył jej ciało przy korzeniach drzew, przykrywając liśćmi” – poinformował prok. Sierak.

Zabójca 

Oskarżony o zabójstwo zagnionionej kobiety Dawid J. w wieku 14 lat zgwałcił i zamordował swoją młodszą koleżankę. Chłopak trafił do poprawczaka w którym przebywał przez 4 lata.

Po wyjściu z zakładu, w wieku 18 lat, próbował zgwałcić kolejną kobietę. Sąd skazał wtedy mężczyznę na karę 2 lat pozbawienia wolności.

W wieku 20 lat, gdy wyszedł na wolność, Dawid J. zamieszkał obok rodziny pierwszej ofiary.

Źródło: TVP.Info, PAP

Skomentuj post