Matka pogryzła 4-letnią córkę. Zatrzymała ją policja

Policja zatrzymała 28-letnią kobietę, która znęcała się nad swoim dzieckiem. Matka tłumaczyła, że gryzła swoją córeczkę po rękach, szyi, głowie i innych częściach ciała, ponieważ 4-latka była niegrzeczna

Kilka dni temu policjanci z karczewskiego komisariatu zostali powiadomieni przez dyrekcję jednego z przedszkoli o podejrzeniu fizycznego znęcania się nad 4-letnią dziewczynką. Pracowników placówki zaniepokoiły liczne obtarcia i zasinienia na całym ciele dziecka.

“Opiekunki z tej placówki zauważyły, że dziecko ma liczne obtarcia i zasinienia na całym ciele – stwierdzono je m.in. w okolicach głowy, szyi, rąk. Obrażenia nie wyglądały jak po uderzeniach, a raczej jak po pogryzieniach. Dziewczynka nie mogła spowodować ich sama. Zaniepokojeni pracownicy przedszkola powiadomili policję, bo wyglądało na to, że obrażenia mogą być efektem przemocy domowej” – powiedziała Onetowi sierż. sztab. Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Ugryzła 4-letnią córkę

Policja uznała, że dziewczynka może być ofiarą przemocy domowej, dlatego funkcjonariusze udali się do domu 4-latki. Na miejscu zastali 28-letnią matkę dziecka, która przyznała, że kilka razy ugryzła swoją córkę, gdyż była niegrzeczna.

Kobieta natychmiast została zatrzymana i przewieziona do komendy. 28-latce postawiono zarzuty znęcania się fizycznego nad 4-letnią córką. Skierowano też za pośrednictwem prokuratury wniosek do sądu o jej tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował kobietę na okres trzech miesięcy.

Źródło: PAP, Onet.pl

Fot.: KPP Otwock