Z rzeki wyłowiono zwłoki motocyklisty

Ciało 34-letniego mężczyzny oraz jego motocykl wyłowiono z rzeki Czarnej w pobliżu miejscowości Niewierszyn (Łódzkie). Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury. 

W niedzielę tuż po północy policja otrzymała zgłoszenie, że w rzece Czarnej w pobliżu miejscowości Niewierszyn odnaleziono ciało mężczyzny i motocykl Dniepr MT-10 z koszem. Niestety, mimo próby reanimacji mężczyzny, nie udało się przywrócić funkcji życiowych motocyklisty

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego w sobotni wieczór umówił się na spotkanie ze znajomymi. Miał dojechać motocyklem wzdłuż linii brzegowej rzeki Czarna. Ponieważ nie dotarł na spotkanie, jego znajomi rozpoczęli poszukiwania i znaleźli go leżącego w rzece. Pomimo próby reanimacji mężczyzny, wezwany na miejsce lekarz stwierdził jego zgon” – przekazała PAP w poniedziałek asp. Izabela Gajewska z KPP w Piotrkowie Trybunalskim.

Prawdopodobnie mężczyzna zjechał ze skarpy i wpadł do rzeki. Okoliczności tego wydarzenia wyjaśniają sulejowscy policjanci. (PAP)

Fot.: KMP w Piotrkowie Trybunalskim