Jak wybrać hotel w centrum Krakowa na weekend?

Wielu z Was zastanawia się w jaki sposób wybrać idealny hotel na weekend w centrum Krakowa. Idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty Ascot Premium Hotel. Traficie do świata prestiżu oraz wypoczynku w świetnych warunkach. 

Ascot Premium Hotel to nowy obiekt na hotelarskiej mapie Krakowa. Wypoczynek w tym miejscu z pewnością przeniesie Państwa w świat Premium. Spotykany jest on jedynie w hotelach najwyższej klasy. – W Ascot Premium Hotel każdy gość jest wyjątkowy. W tym nowo powstałym, kameralnym hotelu, usytuowanym w zacisznej części centrum Krakowa, poczujesz się doceniony, odpoczniesz i smacznie zjesz. Nowoczesne wnętrza, życzliwa obsługa i restauracja to połączenie, które zapewni Ci wypoczynek na najwyższym poziomie – czytamy na stronie internetowej hotelu.

Luksusowe pokoje i apartamenty

Wnętrza hotelu zostały stworzone w sposób luksusowy i nowoczesny, z myślą przede wszystkim o komforcie oraz dobrym samopoczuciu gości. Wybierając nocleg można liczyć na najwyższy hotelowy standard w jednym z elegancko urządzonych, prywatnych i kameralnych pokoi. Natomiast rano czeka na Państwa pyszne śniadanie wraz z pachnącą, aromatyczną kawą.

Restauracja z wyjątkowym menu

Jeśli chcecie zjeść śniadanie ze świeżych, najlepszych jakościowo produktów, niebanalny lunch i kolację serwowaną w nastrojowej atmosferze gwarantującą świetne uzupełnienie dnia to trafiliście Państwo idealnie. Wygodne wnętrza i odpoczynek przy dobrej muzyce i ulubionym drinku uzupełniają wspaniałą atmosferę obiektu. Najważniejszą osobą w restauracji jest szef kuchni. On z pewnością wie, jak przyrządzić prawdziwą ucztę dla podniebienia.

Warto podkreślić, że restauracja w Ascot Premium Hotel oferuje możliwość organizacji uroczystości rodzinnych i przyjęć okolicznościowych!

Pomoc przy doborze atrakcji turystycznych

– W Ascot Premium Hotel nasz zespół z przyjemnością zatroszczy się o każdego Gościa i pomoże w planowaniu wolnego czasu. Podpowiemy jakie atrakcje turystyczne Krakowa zobaczyć, zorganizujemy liczne atrakcje, wycieczki, a także bilety – zarówno do tych popularnych, jak i mniej znanych miejsc turystycznych w Krakowie i poza miastem. Zatroszczymy się o to, by każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie i zdecydował jaki rodzaj rozrywek interesuje go najbardziej – informują właściciele hotelu.