Otwiera się największe studio fotograficzne na Podhalu! Sesje zdjęciowe, sesje stylizowane oraz warsztaty już od 1.07

W Nowym Targu, przy ulicy Schumana 7, powstaje największe studio fotograficzne na Podhalu, które swe podwoje otworzy już 1 lipca.

Fotografem jest Marta Szopińska, która już od ponad 3 lat istnieje na podhalańskim rynku, tworząc własną markę: „Serce w obiektywie”.

Sesje kobiece, dziecięce, rodzinne oraz fotografia portretowa, to nie tylko piękne zdjęcia , ale to przede wszystkim pamiątka na całe życie.

Marta w swym studio oferuje również sesje: ciążowe, roczkowe, biznesowe, fine art oraz świąteczne. Możliwe jest również zorganizowanie sesji zdjęciowej z okazji wieczoru panieńskiego, a także baby boomer.

Studio współpracuje z fryzjerami, wizażystami i stylistami, dzięki czemu przy sesji jest możliwość skorzystania z profesjonalnego makijażu, czy fryzury. Zespół dołoży również wszelkich starań przy doborze ubioru.

Marta stara się zarażać swoją pasją innych. Chętnie również dzieli się wiedzą, tworząc warsztaty oraz szkolenia z zakresu fotografii. Warsztaty są zarówno indywidualne, jak i grupowe. Na każdym rodzaju warsztatów, oprócz nauki, możliwe jest zrobienie portfolio. Warsztaty, to nie tylko teoria, ale i wspaniała praktyka, która między innymi obejmuje pracę z modelką. Ponadto świetności warsztatów dopełnią znani fotografowie oraz markowe firmy, przedstawiające sprzęt fotograficzny oraz akcesoria do sesji.

Nie zapomnij odwiedzić nowego studio!

Istnieje możliwość skorzystania z pierwszej bezpłatnej sesji zdjęciowej.

Ruszyły zapisy na lipiec

więcej informacji oraz kontakt z Martą Szopińską pod numerem telefonu: 502-859-145