Szczecińscy policjanci uratowali życie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo

Dzięki sprawnej współpracy funkcjonariuszy ze Sztabu Policji i Ruchu Drogowego, udało się uratować życie mężczyzny, który próbował się zabić.

Około północy szczecińscy policjanci otrzymali informację dotyczącą 22-latka, który może chcieć targnąć się na swoje życie. Mężczyzna wyszedł z domu z myślami samobójczymi.

Dzięki kamerom monitoringu udało się zlokalizować poszukiwanego. Funkcjonariusze ze Sztabu Policji zauważyli 22-latka, który siedział po drugiej stronie barierki, na jednym z wiaduktów. Na miejsce wysłano policjantów z drogówki. Mundurowi wciągnęli mężczyznę na kładkę dla pieszych. Jak się okazało, desperat był nietrzeźwy, natychmiast został przekazany pod opiekę lekarzy.

“Jeśli wydaje Ci się, że nie ma możliwości rozwiązania Twoich problemów, a żadne metody nie przynosiły efektów, to skorzystaj z pomocy osób lub instytucji, których przedstawiciele są gotowi znaleźć rozwiązanie. Takim wsparciem służą także dzielnicowi, którzy pokierują nas do odpowiedniej placówki” – apeluje KMP Szczecin.

Źródło: KMP Szczecin

Skomentuj post