Tragedia pod Sochaczewem. Nie żyją dwie kobiety i troje małych dzieci (ZDJĘCIA)

W miejscowości Elżbietów w powiecie sochaczewskim doszło do strasznego wypadku. W wyniku zdarzenia zginęły dwie dorosłe osoby i troje małych dzieci. Najmłodsza ofiara miała cztery lata.

Zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do straży pożarnej około godziny 12.30.

„Na drodze lokalnej w miejscowości Elżbietów doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobowego i ciężarowego. Autem osobowym podróżowało pięć osób: dwoje dorosłych oraz trójka dzieci. Natomiast ciężarowym tylko kierowca. Niestety wszystkie pięć osób, które podróżowały osobówką, poniosły śmierć na miejscu” – poinformował Rafał Krupa, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie.

„Ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą zderzył się z pojazdem osobowym marki Skoda. Skodą podróżowało pięć osób: były to dwie dorosłe kobiety i trójka dzieci. Pojazdem kierowała 47-letnia kobieta, która jechała ze swoją 9-letnią córką, natomiast obok niej siedziała 39-letnia pasażerka, która jechała ze swoimi dziećmi w wieku od czterech do siedmiu lat” – dopowiedziała później Agnieszka Dzik, rzeczniczka sochaczewskiej policji.

Niestety, mimio podjętej reanimacji najmłodszego dziecka, nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Przyczyna wypadku

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym, który poruszał się drogą z pierwszeństwem. Doszło do zderzenia pojazdów. Strażacy wycinali osoby z pojazdu osobowego, ponieważ były zakleszczone” – powiedziała Aleksandra Calik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.


Fot.: OSP Niepokolanów/Wawa Hot News 24 | Facebook

Więcej zdjęć z wypadku znajdziecie Państwo pod tym LINKIEM