Utrudnienia drogowe. W czwartek kolarze pojadą przez Bukowine Tatrzańską. Lista zablokowanych miejsc

W najbliższy czwartek, czyli 12 sierpnia, w powiecie tatrzańskim będą zamknięte niektóre drogi i ulice. Utrudniednia są spowodowane tegoroczną edycją Tour De Pologne.

Poniżej znajduje się lista miejsc w których należy spodziewać się utrudnień:

– w Bukowinie Tatrzańskiej, od godz. 6:00 do godz. 11:00 pojawią się utrudnienia z przejazdem przez rondo im Władysława hrabiego Zamoyskiego („Na Klinie”), szczególnie z dojazdem od ul.Kościuszki. Od godziny 11:00 do 22:00 nastąpi całkowite zamknięcie Ronda.

– w Bukowinie Tatrzańskiej od godziny 6.00 do 16.00 pojawią się utrudnienia z przejazdem przez ul. Długą i ul. Kościuszki. Między 16:00 a 20:00 nastąpi całkowite zamknięcie tych ulic (Długa i Kościuszki) oraz ul. Sportowej.

– w Czarnej Górze od godziny ok. 17:30 do ok. 18:30 na ul. Tatrzańskiej nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu.

– w Jurgowie od godziny ok. 17:30 do ok. 18:30 na drodze krajowej nr 49 (od m. Czarna Góra do skrzyżowania z drogą powiatową do m. Rzepiska) nastąpią przerwy w ruchu na czas przejazdu peletonu

– w Rzepiskach od godz. 16:30 przez dwie godziny będzie całkowicie zamknięta ul. Potok Grocholów i ul. Potok Wojtyczków.

Godziny zamknięcia ulic mogą ulec zmianie.

Źródło: KPP Zakopane
Oprac.: Michał Reszczyński