odnaleziono jego ciało

Poszukiwania 57-latka zakończone. Odnaleziono jego ciało…

Smutny finał poszukiwań 57-letniego mężczyzny z gminy Koszyce. Podczas prowadzonych działań odnaleziono jego ciało, które rozpoznała rodzina. W akcji wzięło udział kilkudziesięciu policjantów i strażaków. 

Na miejscu znalezienia zwłok pracowały służby. Stwierdzono zgon mężczyzny. Przypuszczano, że to zaginiony 57-latek z powiatu proszowickiego, który 8 sierpnia br. wyszedł z domu i ostatni raz był widziany jak szedł w kierunku mostu rzeki Szreniawa w Biskupicach.

– Ciało mężczyzny okazano rodzinie zaginionego, która go rozpoznała. Przyczyny zgonu mężczyzny ustalone zostaną w ramach śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Krakowie – informuje Małopolska Policja.

Duża akcja poszukiwawcza

Wcześniej po zgłoszeniu zaginięcia mężczyzny prowadzono szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. Sprawdzono okolice miejsca zamieszkania, jak również wszelkie miejsca do których mógł się udać mężczyzna.

Skontrolowano również brzegi Szreniawy jak również nurt rzeki. Od momentu zgłoszenia zaginięcia w poszukiwania mężczyzny zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków.