inspirująca opowieść

Udane slajdowisko z rodziną Łasutów i ich inspirująca opowieść

Tłum pozytywnych ludzi z otwartymi sercami, rodzinna atmosfera, inspirująca opowieść i udana licytacja charytatywna na rzecz fundacji „Możesz na mnie liczyć” (www.pomoz.pl) – tak wyglądał piątkowy wieczór w krakowskiej restauracji Vistula Port na Zakolu Wisły.

– Sukces tego slajdowiska to najlepszy dowód na to, jak bardzo siebie potrzebujemy i jak bardzo tęskniliśmy za spotkaniami twarzą w twarz – mówi Dawid Łasut, krakowski społecznik i organizator wydarzenia. – Liczyłem na 80 osób, a przyszło 110. Byłem nastawiony na ciepłe przyjęcie, a było gorące. Chciałem zebrać minimum 3000zł w trakcie niewielkiej licytacji, a zebraliśmy prawie 4500zł. Dla wielu osób historia naszej 329-dniowej podroży z 3 dzieciaków poza utartym szlakiem covidowych obostrzeń była ogromną motywacją i inspiracją. Nasz przykład pokazuje, że każdą porażkę można przekuć w sukces i nawet jeden człowiek wiele może. Wystarczy chcieć i nie bać się podejmować odważnych decyzji – dodaje organizator.

Podziękowania dla partnerów 

Na specjalne podziękowania zasłużyli partnerzy wydarzenia – The Secret Soap Store, Barber Familia Barber Shop, Tattoo & Academy, Leśne Spa, Optimal Fit- catering dietetyczny oraz doradca rozwoju osobistego Katarzyna Czachor. Głównym partnerem wydarzenia została Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo Ubezpieczeniowa.

Do zobaczenia za rok

Kolejny taki wieczór Dawid obiecuje… za rok. Już niebawem wspólnie z żoną i trójka dzieciaków wyrusza w kolejna długą i inspirującą podróż. Trzymamy kciuki! Przygody aktywnej rodziny z Krakowa możecie śledzić na bieżąco na profilu https://www.facebook.com/dawidlasut

Fot. Wacław Laba