otwarcie studia fotograficznego

Oficjalne otwarcie największego studia fotograficznego na Podhalu!

W dniu 18.09 w godzinach 9:00-15:00, przy ulicy Roberta Schumana 5 w Nowym Targu odbędzie się oficjalne otwarcie studia fotograficznego „Serce w Obiektywie”. Marka ta na podhalańskim rynku istnieje już od 2017 roku.

Otwarcie odbędzie się pod patronatem fundacji „Uwierz w cuda”, która swą działalnością wspiera 3,5-letnią Darię Biel. Dziewczynka w wyniku niedotlenienia okołoporodowego doznała nieodwracalnych zmian w mózgu. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę. Jest dzieckiem leżącym przez co wymaga stałej specjalistycznej opieki. Największym wyzwaniem są miesięczne koszty turnusów rehabilitacyjnych (10 tyś.) , dzięki którym Daria ma szansę na stały rozwój.

Celem fundacji jest zebranie pieniędzy na pokrycie minimum rocznej rehabilitacji. Fundacja działa non-profit, 100% zebranych środków trafi do Darii. Udział w tym szczytnym celu wezmą również nowotarskie firmy, które swoimi nagrodami oraz voucherami wesprą imprezę. Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupienia losu, który weźmie udział w losowaniu wielu nagród. W tym dniu będzie również możliwość zapisania się na sesję świąteczną z 10% rabatem. Nowo powstałe studio pielęgnacji włosów i ciała oraz studio makijażu również przygotuje dla Was niespodzianki.

Szczegółowy spis sponsorów dostępny będzie na facebookowym wydarzeniu: „Otwarcie studia fotograficznego”, które można znaleźć na profilu „Serce w obiektywie”. Firmy, które chciałyby wesprzeć inicjatywę zapraszamy do kontaktu: fundacjauwierzwcuda@gmail.com