Oddajmy złom i ratujmy Darię

Warto mieć dobre serce. A tym razem możemy je okazać oddając złom. Fundacja „Uwierz w cuda” zaprasza mieszkańców Podhala do włączenia się w charytatywną inicjatywę na rzecz Darii Biel, która zmaga się między innymi z dziecięcym porażeniem mózgowym. Wystarczy tak niewiele, a może to uratować nie tylko zdrowie, ale i życie dziewczynki. 

Jest to wyjątkowa akcja fundacji „Uwierz w cuda”. Wato podkreślić, że miesięczny koszt samej rehabilitacji Darii to 10 tysięcy złotych. Zbiórka złomu ułatwi mieszkańcom pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów, często zalegających długie lata na podwórkach posesji. Przy okazji bardzo pomoże w zebraniu potrzebnych środków na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych, bez których Daria nie jest w stanie robić postępów w leczeniu.

– Akcja potrwa od 4 do 15 października 2021. Złom można dowieźć we własnym zakresie na ul. Waksmundzką 154 w Nowym Targu lub zadzwonić i umówić się na transport pod numerem telefonu 505878145 – mówią przedstawiciele fundacji. Po zakończeniu akcji złom zostanie zważony oraz sprzedany, a całość kwoty zostanie przekazana Darii Biel. Niech z pozoru niepotrzebne i zbędne przedmioty: złom, dzięki zaangażowaniu, przerodzą się w drogocenną walutę ratującą dziecięce zdrowie i życie.

Serdecznie zapraszamy