Tragedia na zakopiance. Nie żyje Jacek Felsch

Do dużej tragedii doszło w sobotę 2 października w Głogoczowie. Na popularnej zakopiance doszło do śmiertelnego potrącenia, a ofiarą okazał się być były bramkarz Cracovii Jacek Felsch. O śmierci piłkarza poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowym klub Podbeskidzie Bielsko Biała. 

Ofiara wypadku wraz kolegami wracała autokarem z meczu oldbojów. 47-letni Jacek Felsch po wyjściu z pojazdu postanowił przekroczyć jezdnię w miejscu nieoświetlonym i dodatkowo nieoznakowanym. Został tam potrącony przez nadjeżdżający samochód. Na miejsce przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Niestety nie udało się uratować jego życia.

– Nie możemy w to uwierzyć… Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci trenera Jacka Felscha, szkoleniowca bramkarzy w naszej akademii, byłego zawodnika i trenera bramkarzy w drugim zespole. Łączymy się w wielkim bólu z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi… Żegnaj Jacku – poinformował TS Podbeskidzie Bielsko Biała.

Jacek Felsch to zawodnik znany z występów na małopolskich boiskach. Oprócz Cracovii, reprezentował barwy Górnika Wieliczki, Beskidu Andrychów oraz Dalinu Myślenice. Obecnie związany był z TS Podbeskidzie Bielsko Biała.