sekcji zwłok

Znamy wyniki sekcji zwłok 7-latka. Maksym zginął od trzech ciosów nożem

Trzy ciosy nożem były przyczyną śmierci siedmioletniego Maksyma. Do tragedii doszło we wtorek 5 października w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej. W jednym z bloków rozegrał się rodzinny dramat, którego sprawcą był ojciec dziecka.  

Nowe informacje w tej sprawie podała Gazeta Krakowska. Prokuratura przesłuchała już matkę zmarłego dziecka, 28-letnią Anastazję T. Kobieta przebywa w szpitalu z licznymi ranami kłutymi i ciętymi.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie poszkodowana podała swoją wersję wydarzeń, która jest bardzo szokująca. Według zeznań mężczyzna przyszedł do łóżka, położył się obok żony i dziecka przytulając ich. Następnie wziął nóż i zaatakował nim 7-letniego Maksyma.

Znane są wyniki sekcji zwłok dziecka

O tragedii pisaliśmy we wczorajszym artykule. Sekcja zwłok wykazała okoliczności śmierci siedmiolatka. Zginął on od trzech ciosów zadanych nożem w plecy. Jeden z nich był na tyle mocny, że przebił płuco dziecka i uszkodził inne organy wewnętrzne.

Sprawca zdarzenia, Dymitr T. przebywa obecnie w szpitalu z ranami ciętymi i kłutymi, a także złamaną miednicą. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Tarnowie. Mężczyzna będzie miał postawiony zarzut zabójstwa 7-letniego dziecka oraz usiłowania zabójstwa swojej 28-letniej żony. Rzecznik prokuratury Mieczysław Sienicki poinformował także, że lekarze nie zgadzają się jeszcze na przesłuchanie mężczyzny.