Ofiara śmiertelna wypadku w Jasienicy (ZDJĘCIA i WIDEO)

Tragiczne wiadomości napłynęły z powiatu myślenickiego. Jak poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach jest ofiara śmiertelna wypadku w Jasienicy. Z powodu ofiary wypadku kierowcy muszą poruszać się drogami objazdowymi, a sytuacja nie zmieni się przez kolejne godziny. 

Myślenicka Policja poinformowała o ofierze śmiertelnej wypadku w Jasienicy (gmina Myślenice). Jest to najprawdopodobniej kobieta, natomiast jej mąż walczy o życie w szpitalu. Ogólnie w czołowym zderzeniu dwóch samochodów poszkodowane zostały cztery osoby. Droga jest całkowicie zablokowana, na miejsce przybędzie prokurator, który wraz z funkcjonariuszami będą ustalać okoliczności zdarzenia. Kierowcy samochodów kierowani są na drogi objazdowe.

Wypadek w Jasienicy

Według wstępnych informacji doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Podczas wypadku w Jasienicy, w pobliżu miejscowej strażnicy cztery osoby zostały poszkodowane, z czego dwie osoby są zakleszczone w pojeździe.

Droga jest całkowicie zablokowana. Według najnowszych informacji na miejscu jest już śmigłowiec LPR, a także jednostki straży pożarnej na czele z miejscową OSP oraz PSP JRG Myślenice. Więcej informacji wkrótce.

https://www.facebook.com/malarmowo/videos/617952932713903/

fot. Małopolska Alarmowo