Marcin Borkowski „Borkoś” walczy o życie (ZDJĘCIE Z WYPADKU)

Smutna wiadomość nadeszła z Warszawy. Znany ratownik medyczny Marcin „Borkoś” Borkowski miał wypadek. Do szpitala trafił w ciężkim stanie po zderzeniu jego skutera z samochodem osobowym. Trwa walka o jego życie. Wiadomo, iż znany wolontariusz jest po operacji. 

Według nieoficjalnej informacji Marcin „Borkoś” Borkowski został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej po fatalnym wypadku, jakim było zderzenie jego skutera z samochodem osobowym.

Borkoś według nieoficjalnych informacji jest już operowany. Ma miedzy innymi połamane kończyny. Trzymamy kciuki, dzisiaj cały Polski świat ratownictwa wstrzymał oddech – informuje Remiza.pl

Do zdarzenia doszło w środę 13 października w Warszawie, a dokładnie na ulicy Radzymińskiej. Po godzinie 17 ckuter znanego w całej Polsce ratownika, będący mobilnym ambulansem zderzył się z samochodem marki opel. Prawdopodobnie stan @Marcin59198030 (Borkoś) jest bardzo ciężki. Jest w śpiączce. Marcin, jesteśmy z Tobą, także w modlitwie. Wracaj do zdrowia, Warszawa Cię potrzebuje! – informuje na twitterze serwis Remiza.pl.

Przypomnijmy iż „Borkoś” jest jednym z najpopularniejszych w Polsce ratowników medycznych. Propaguje pomoc innym i ostrzega przed zagrożeniami na miejskich ulicach. Sam działa jako społecznik i wolontariusz, posiadając mobilny skuter – ambulans.

fot. Fanpage Marcin „Borkoś” Borkowski