Skoki narciarskie w Polsce obejrzą tylko w pełni zaszczepieni!!!

Kontrowersyjną decyzję podjął Polski Związek Narciarski. Na zawody Pucharu Świata w Wiśle i Zakopanem wejdą tylko osoby w pełni zaszczepione. Dodatkowo ograniczona zostanie liczba kibiców, którzy obejrzą zmagania na żywo. 

Segregacja sanitarna w Polsce staje się faktem. A to wszystko przez decyzję Polskiego Związku Narciarskiego, na mocy której tylko osoby w pełni zaszczepione będą mogły obejrzeć zmagania najlepszych skoczków świata. Sekretarz generalny PZN Jan Winkiel poinformował, że na 99 procent bilety na zawody Pucharu Świata w Wiśle i Zakopanem będą mogli zakupić kibice po pełnym szczepieniu na COVID-19. O możliwości takiego posunięcia pisaliśmy w artykule z 7 października.

Liczba fanów będzie także ograniczona. Zawody Pucharu Świata w Zakopanem obejrzy 10 tysięcy osób (każdy z konkursów), natomiast w Wiśle liczba obecnych na trybunach będzie wynosić 6 tysięcy. Pasjonaci skoków narciarskich nie kryją oburzenia decyzją Polskiego Związku Narciarskiego. Niestety, jest ona raczej nieodwracalna.