Trzy punkty Cracovii, porażka Termaliki

Piłkarze Cracovii notują znakomitą passę w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Podopieczni Michała Probierza tym razem pokonali na własnym boisku 2:0 Wartę Poznań. W grupie spadkowej znajduje się Termalica Bruk-Bet, która poległa w starciu z Lechią Gdańsk. 

Spotkanie z Wartą Poznań było dla Cracovii ważnym sprawdzianem. Podopieczni trenera Probierza w przypadku zwycięstwa mogli zbliżyć się do czołówki tabeli. I tak się stało. Gospodarze byli lepsi w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Do bramki rywali trafiali Michał Rakoczy, oraz Jakub Myszor ustalając wynik meczu. Cieszy fakt, że pomimo tylko dwóch biało-czerw0nych w składzie drużyny z Krakowa, to Polacy zagwarantowali trzy punkty.

Cracovia 2-0 Warta Poznań
Michał Rakoczy 58, Jakub Myszor 90

Porażka Termaliki

W zupełnie innych nastrojach po weekendzie rozgrywek PKO Ekstraklasy jest drużyna Termaliki Bruk-Bet. Tym razem piłkarze z Niecieczy odnotowali porażkę z ekipą Lechii Gdańsk. Pomimo wyrównanej statystyki strzałów to goście pokazali większą jakość i zasłużenie zdobyli komplet punktów po trafieniach Flavia Paixao i Conrado.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-2 Lechia Gdańsk
Flávio Paixão 55, Conrado 56

W tabeli Cracovia Kraków plasuje się na szóstej pozycji, natomiast Termalica Bruk-Bet Nieciecza zajmuje 16 miejsce.

fot. Cracovia