Koszmarny wypadek w Ochotnicy Górnej. Stan kierowcy bardzo ciężki (ZDJĘCIA)

Do koszmarnego wypadku doszło w piątek 29 października w Ochotnicy Górnej. W godzinach rannych samochód wypadł z drogi i znalazł się w korycie rzeki. Kierowca walczy o życie w nowotarskim szpitalu. 

Niewiele trzeba, aby zdrowie i życie człowieka było zagrożone. Niestety tak było w przypadku młodego kierowcy, który walczy o życie w nowotarskim szpitalu. Jego stan lekarze określają na bardzo ciężki.

Do zdarzenia doszło w piątek 29 października po godzinie 7 rano w Ochotnicy Górnej (gmina Ochotnica Dolna). – Dnia 29.10 o godzinie 07:15 zostaliśmy zadysponowani do groźnego wypadku drogowego w naszej miejscowości  (osiedle Ustrzyk), gdzie samochód najprawdopodobniej wpadł w poślizg wyleciał na łuku drogi ,przerywając bariery i spadł z mostu – informuje OSP Ochotnica Górna.

20-letni kierowca został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Nowym Targu. Na miejscu działały jednostki straży pożarnej z OSP Ochotnica Górna oraz PSP JRG Nowy Targ. Przyczyny wypadku ustala Policja.

fot. OSP Ochotnica Górna