Prezydent Andrzej Duda zaangażował się w pomoc Mai Włoszczowskiej

Nasza najlepsza w historii kolarka górska Maja Włoszczowska straciła trzy rowery. Złodzieje ukradli je w nocy z piątku na sobotę, kiedy to włamali się do budynku w Jeleniej Górze (Cieplice). W akcję pomocy naszej dwukrotnej srebrnej medalistce olimpijskiej włączył się Prezydent RP Andrzej Duda. 

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Jeleniej Górze, w dzielnicy Cieplice (kiedyś było to odrębne miasto). – W nocy z piątku na sobotę złodzieje włamali się do budynku w Jeleniej Górze (Cieplice) i wyłamali drzwi wszystkich komórek lokatorskich. Jedna z nich to moja rowerownia 😞. Rowery niesprzedawalne. Dwa czarne hardtaile: KROSS Level. Jeden ze złotymi zdobieniami – na nim wygrałam Puchar Świata w Val di Sole. Drugi – całkowicie czarny z charakterystyczną sztycą JBG2. Trzeci rower to KROSS Earth (full). Na amortyzatorach DT Swiss – czytamy na facebooku Mai Włoszczowskiej.

Nasza kolarka górka podkreśla, że mimo iż zakończyła sportową karierę, to nadal aktywnie jeździ na rowerze.  – Mam nadzieję, że sumienie, a prędzej argument, że nikt tych rowerów nie kupi, sprawi, że porzucicie je w miejscu, gdzie władze będą mogły je odnaleźć – ostrzega złodziei dwukrotna wicemistrzyni olimpijska.

Andrzej Duda włączył się w pomoc Mai Włoszczowskiej

Informacja, którą przekazała na łamach mediów społecznościowych nasza kolarka górska jest rozpowszechniana przez media oraz osoby związane ze sportem i polityką.

Jedną z nich jest Prezydent RP Andrzej Duda. – UWAGA! Okradziono Maję Włoszczowską. Złodzieje zabrali Jej 3 rowery. Przeczytaj charakterystykę, może pomożesz! – czytamy na twitterze.