Koncert charytatywny dla Darii Biel już w piątek (ZAPOWIEDŹ)

Fundacja „Uwierz w cuda” zaprasza na wspaniały koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc Darii Biel. W Pubie Dogrywka na nowotarskim Rynku zagrają  NIE TYM TONEM, JENNA EIGHT oraz EDEN FAREWELL. Patronat nad wydarzeniem objął portal M jak Małopolska. 

Wspaniałym momentem w życiu jest czas, kiedy poprzez naszą obecność na wydarzeniu możemy pomóc innej osobie spełnić swoje marzenie. W przypadku Darii Biel jest to szansa na normalne życie i pokonanie przeciwności losu, jakie spotkały malutką dziewczynkę od chwili narodzin.

Daria, która obecnie ma trzy i pół roku cierpi na dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę, które wystąpiły w skutek niedotlenienia okołoporodowego. Warto podkreślić, że dziewczynka jest dzieckiem leżącym i wymaga stałej rehabilitacji pod okiem różnych specjalistów.

Fundacja „Uwierz w cuda” zbiera środki pieniężne na minimum roczne pokrycie kosztów turnusów rehabilitacyjnych Darii Biel. Miesięczny koszt to 2 razy 5000 złotych, jednak szansa na ciągły rozwój dziewczynki jest bezcenna.

Zapraszamy na koncert!!!

Szansą na przybliżenie się do celu jest wspaniały koncert charytatywny, który odbędzie się w piątek 19 listopada w Pubie Dogrywka, znajdującym się na ulicy Rynek 39. Wstęp na wydarzenie kosztuje zaledwie 15 złotych.

Zagrają dla Was:

Eden Farewell (wystąpią z premierą płyty)
https://www.facebook.com/EdenFarewellOfficial 
Portal M jak Małopolska wraz z Fundacją „Uwierz w cuda” serdecznie zapraszają w piątek do Nowego Targu. Start o godzinie 20:00!!!