Zaginął Piotr Strama. Rodzina 30-latka prosi o pomoc

Trwają poszukiwania 30-letniego Piotra Stramy. Rodzina mieszkańca Dębna prosi o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje o zaginionym mężczyźnie. Nie ma z nim kontaktu od środy 17 listopada.

Mieszkaniec Dębna, w powiecie nowotarskim, w województwie małopolskim ostatni raz był widziany w środę 17 listopada br. około godziny 6.00 w domu przez swoją mamę, która wychodziła do pracy. Od tamtej pory nie udało się nawiązać z nim żadnego kontaktu, gdyż telefon należący do Piotra jest nieaktywny. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna wsiadł w swój samochód marki Audi A3 o numerem rejestracyjnym KNT 24019 i udał się w nieznanym kierunku. Mimo prowadzonych poszukiwań, nadal nie natrafiono na żaden ślad.

 

❗Sprawa jest bardzo pilna! Piotr od kilku tygodni borykał się z problemami osobistymi, które mocno przeżywał. Prosimy o czujność i pomoc w udostępnianiu naszego apelu. Czekamy na każdy sygnał w tej sprawie ❗

📝 RYSOPIS:
– Wzrost: 176 cm
– Sylwetka: szczupła
– Włosy: ciemny blond
– Oczy: niebieskie

Osoby, które znają aktualne miejsce pobytu zaginionego mężczyzny lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu, tel. 47 8346401, numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji.

Można skontaktować się bezpośrednio z naszą stroną Śladem Zaginionych w wiadomości prywatnej lub e-mail slademzaginionych1@onet.pl

Gwarantujemy anonimowość ‼️