Druga ofiara wypadku w Tylmanowej (ZDJĘCIA)

Niestety smutne wiadomości nadeszły z Tylmanowej. W wypadku na drodze wojewódzkiej DW969 zginęli kobieta i mężczyzna. Dziecko znajduje się w stanie stabilnym, w szpitalu. 

Najnowsze informacje z wypadku w Tylmanowej są tragiczne. Po zgonie, stwierdzonym u mężczyzny nie żyje także kobieta. Oboje wraz z dzieckiem rozbili się samochodem na drodze wojewódzkiej DW969. Dziecko, przetransportowane do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego jest w stanie stabilnym.

Duża tragedia

Do zdarzenia doszło w czwartek 25 listopada przed godziną 17 w miejscowości Tylmanowa na drodze wojewódzkiej DW969. Samochód osobowy wypadł z drogi, następnie uderzył w przepust i dachował. Auto było tak zmasakrowane, że strażacy musieli wyciągać poszkodowanych za pomocą sprzętu hydraulicznego.

Na miejsce przybyły Zespoły Ratownictwa Medycznego, które zabrały kobietę oraz dziecko do szpitala. Niestety, pomimo próby reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny.

Droga zablokowana

W akcji wzięli udział strażacy z OSP Tylmanowa, OSP Krościenko nad Dunajcem oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nowy Targ.

Droga została całkowicie zablokowana. Z powodu śmiertelnego wypadku blokada będzie trwać przez wiele godzin. Na miejsce przybędzie także prokurator, który wraz z funkcjonariuszami ustali okoliczności wypadku.

fot. Patrol Drogowy

Skomentuj post